“Fotografia e Ditës”, Rama takohet me familjen e presidenti Biden

18:53 | 22 Shtator 2022

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama takohet me familjen e presidenti Biden Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është takuar sot me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Ameirkës (ShBA), Joe Biden.

Përveç Ramës, me të ishte edhe gruaja e tij Linda Rama.

Rama e ka shoqëruar fotografinë me mbishkrimin “Foto e Ditës”, shkruan arbresh.info.

Një fotografi të ngjashme e ka publikuar edhe presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani.

Lexo edhe:

Osmani takon presidentin Biden në SHBA: Miqësi e përhershme dhe partneritet i palëkundur me SHBA-të

 

Shpërndaje në rrjete sociale