Aksidenti tragjik në Tepelenë, humb jetën në spital 33 vjeçari

21:25 | 19 Gusht 2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tepelenë.

Aksidenti tragjik ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Tepelenë-Fier.

Një motor është përplasur me një makinë me targa italiane në rrethana ende të paqarta.

Shoferi i motorit Ervis Taka, 33 vjec mësohet se ka humbur jetën dhe nuk i ka mbijetuar plagëve të marra. /albeu.com/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara