Aksident në Tiranë, makina hipën në trotuar, gati sa nuk futet në lokal

01:03 | 19 Qershor 2021

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e “Brrylit” në Tiranë.

Burime bëjnë me dije për ABC se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë njëra prej tyre ka përfunduar pranë një lokali në kryqëzim.

Si pasojë e përplasjes ka të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit si dhe as gjendja e personave që kanë mbetur të dëmtuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara