Google ADS

Rama: Kënaqësi të mirëpres për herë të parë presidentin estonez, Alar Karis

14:33 | 8 Qershor 2023

Kryeministri i shqiptar, Edi Rama ka mirëpitur për herë të parë në Shqipëri Presidentin e Estonisë, Alar Karis.

Përmes një postimi në Facebook, Rama ka shprehur kënaqësinë e vizitës së Presidentit estonez në Shqipëri, të cilin e ka shoqëruar dhe me disa foto nga pritja.

“Kënaqësi të mirëpres për herë të parë presidentin estonez Alar Karis”, shkruan Rama./Arbresh.info/

Të ngjashme