Parashikimi i motit/ Java nis me reshje shiu

07:27 | 11 Tetor 2021

Sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 13°C, në zonat e ulëta nga 10°C në 19°C dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 20°C.

Era do të fryjë në drejtim Lindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Temperaturat do të pësojnë një rënie lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 05°C në 08°C dhe në zonat e ulëta nga 07°C në 11°C./TCH/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara