Will Smith shpërthen në lot kur flet për njerëzit që e bënë të famshëm

10:21 | 14 Nëntor 2020

Will Smith u përlot kur kujtoi njerëzit që e bënë njeriun që është sot.

Will Smith vazhdoi udhëtimin për nostalgji të premten kur lëshoi ​​trajlerin për episodin e ardhshëm të ribashkimit të Fresh Prince Of Bel-Air, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Reperi 52-vjeçar, i shndërruar në aktor, ndau disa të qeshura dhe pak lot ndërsa arriti me Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, DJ Jazzy Jeff, Karyn Parsons, Joseph Marcell dhe Daphne Maxwell Reid.

“Me siguri e keni parë foton”, tha ai, duke iu referuar një fotoje nga ribashkimi i aktorëve që u shpërnda në llogaritë e tij në rrjetet sociale.

“Ju nuk jeni gati për këtë trajler. Ju nuk mund të ishit gati për këtë!”, deklaroi ai para se t’u uronte fansave të tij festën e Falënderimeve.

Pas pamjeve të “The Banks Family”, që ribashkohet në ndenjën e shfaqjes, Will pranon se Alfonso ka qenë gjithmonë në gjendje ta njohë kiminë e tij, ndërsa Tatiana i përshkruan ata në lojë si ‘shokë loje’.

Pastaj, në një moment më të prekshëm, ylli Men In Black pranon se ‘askush nuk më pyeti nëse mund të veproja’. Jeffrey Townes pranon see kishte refuzuar shfaqjen dhjetë herë.

Në trajler po ashtu janë momentet kur aktorët kujtojnë momentet që kaluan gjatë xhirimeve.

Ndërsa, Will kujtoi Averyn që vdiq më 2013 nga komplikimet në zemër, me këtë moment aktori u përlot.

 

Lajmet më të lexuara