Veliaj i dhuron të dashurit të Duas fanellën e personalizuar të KF Tirana si dhe xhubletën tradicinale

16:26 | 23 Korrik 2021

Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, sot ka vizituar Tiranën.

Ndonëse një vizitë zyrtare e saj nuk ishte paralajmëruar, 25-vjeçarja e shoqëruar nga i dashuri i saj, Anwar Hadid, dhe familja e saj, janë gjendur befasishëm në Tiranë.

Teksa ka pranuar disa dhurata në shenjë mirënjohje nga kryebashkiaku, anash nuk ngeli as i dashuri i saj, vëllai i vogël i super modeleve motra, Gigi dhe Bella Hadid.

Veliaj i ka dhuruar atij një fanellë të personalizuar të klubit KF Tirana, me mbiemrin Hadid në pjesën e pasme me numrin 11.

Kryetari gjithashtu i ka dhënë të dashurit të këngëtares shqiptare edhe xhubletën tradicionale, që njihet si një nga elementet më unifikuese të veshjeve me motive kombëtare.

Një dhuratë ngjashme, Erion Veliaj ia ka dhënë edhe të ëmës së këngëtares, Anesa Lipës, si dhe vet Duas.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara