Google ADS

Vdes blogerja e fitness, i shpërthen bombula e kremit të ëmbëlsirave

01:41 | 23 Qershor 2017

Blogerja e njohur e fitness-it, Rebecca Burger ka vdekur pasi një bombul e kremit të ëmbëlsirave i ka shpërthyer dhe e goditi në kraharorin e saj.

Goditja që francezja ka marrë i ka shkaktuar atak të menjëhershëm në zemër. Blogerja u dërgua menjëherë në spital por nuk arriti dot të mbijetonte.

Lajmi për vdekjen e saj është lajmëruar nga familja nëpërmjet një postimi në Facebook dhe Instagram ku 33-vjeçarja kishte rreth 200.000 ndjekës.

Nëpërmjet këtij postimi ata kanë dhënë mesazhin që asnjë njeri nuk duhet që ta përdorë bumbulën.

1-25 2-22 3-20 41a02f2900000578-4627694-image-m-46_1498105635372

Shpërndaje në rrjete sociale