Vdes aktorja e njohur në moshën 38-vjeçare

19:19 | 13 Janar 2021

Ylli i Election, Jessica Campbell ka vdekur në moshën 38-vjeçare.

Aktorja, e cila luajti rolin e Tammy Metzler në komedinë e vitit 1999 – vdiq në Portland papritmas 29 dhjetor, familja bën të ditur për TMZ, transmeton portali arbresh.info

Shkaktari i vdekjes ende nuk dihet, por tabloidi raporton që familja e Campbell janë në pritje të rezultateve të autopsisë.

Kushërira e saj, Sarah Wessling, i tha botimit se para vdekjes së saj, Campbell kishte kaluar ditën duke parë pacientë në praktikën e saj, ku ajo punoi si një mjek naturopatike, dhe më pas u kthye në shtëpi për të parë nënën dhe tezen e saj.

Ëessling thotë se tezja e Campbell gjeti aktorin të shembur në dyshemenë e banjës dhe thuhet se u përpoq ta ringjallte atë por nuk ishte në gjendje ta bënte atë.

Campbell ishte ankuar për mbingarkesë para vdekjes së saj, sipas TMZ./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara