Google ADS

Urimi i veçantë i Alaudin Hamitit për ditëlindjen e gruas së tij

19:03 | 9 Shtator 2023

Sot feston ditëlindjen bashkëshortja e moderatorit të njohur kosovar, Alaudin Hamitit.

Ai hyri në Instagram për të ndarë disa fotografi krah Yllkës, të cilën e uroi me fjalë shumë të veçanta.

“Kaq shumë jetë jetuan brenda atyre viteve dhe shumë të tjera për të gjallëruar në të ardhmen.

Gëzuar për të festuar edhe 365 ditë rreth diellit dashuria ime,” shkroi Alaudini në postimin e tij.

Për të festuar këtë datë të veçantë për Yllkën, çifti së bashku me Libertën kanë udhëtuar drejt New York-it./Prive/

 

Shpërndaje në rrjete sociale