U rikthye me ish të dashurin? Ariana Grande thyen heshtjen

16:45 | 12 Dhjetor 2018

Ariana Grande ka bërë të qartë se po fokusohet tek vetja e saj. Por fansat besojnë se këngëtarja është në një marrëdhënie. Ata spekuluan se 25-vjeçarja është kthyer me ish të dashurin e saj Ricky Alvarez.

Gjithçka nisi kur Ricky postoi një foto dhe Ariana komentoi aty.

Por këngëtarja theu heshtjen duke u shprehur se janë thjesh miq.

“Ne jemi miq, të gjithë merrni frymë lirisht,”-shkruajti ajo.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara