Tuna thotë se dashuria i jep ngjyrë gjithçkaje

21:11 | 29 Prill 2019

Tuna ka ardhur me imazhe shumëngjyrëshe.

Këngëtarja Tuna Sejdi i ka realizuar disa imazhe të reja të cilat ka vendosur që ti ndajë me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara, këngëtarja e shumë hiteve ka zgjedhur që të vishet me rroba ngjyrë  portokalli dhe përreth saj nuk mungojnë edhe ngjyrat e tjera.

“Dashuria i jep ngjyrë gjithçkaje…”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram tek i cili komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

View this post on Instagram

Dashuria i jep ngjyrë gjithçkaje…

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara