Tuna paralajmëron këngën e re, Cozman i lë një koment

13:37 | 23 Mars 2023

Këngëtarja nga Shkupi, Tuna po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj të Instagramit ku edhe ka publikuar disa imazhe që duket se janë të shkëputura nga xhirimet e klipit.

Teksa dukej në formë të mirë e shtrirë në një vaskë, ajo që mori vëmendje ishte komenti i ish-partnerit dhe ish-bashkëpunëtorit të saj Cozman.

Sipër fotos, reperi i njohur ka lënë dy ‘emoji’ të stuhisë dhe bombës duke përforcuar edhe më shumë zërat që dyshja po vijnë me një projekt të përbashkët.

Përndryshe, Tuna dhe Cozman përgjatë asaj kohe ishin edhe një prej çifteve më të komentuara në media rozë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale