Tuna gati nudo në fotosesionin e ri, edhe pse e fryer duket shumë bukur (FOTO)

18:51 | 9 Prill 2017

Këngëtarja e njohur Tuna, edhe pak ditë do të bëhet nënë.

Ajo dhe muzikanti Patris Berisha, do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan arbresh.info

Lidhja e tyre filloi shumë shpejt, lajmi për shtatëzaninë e këngëtares fillimisht nuk u besua, por që rezultoi të jetë i saktë.

Tuna para pak muajsh realizoi një fotosesion me bark të fryer, por duket se ai nuk i ka mjaftuar, pasi ajo para pak minutave ka postuar fotografi të reja të realizuara në mënyrë profeasionale, ku shihet gjysëm e zhveshur e me barkë të fryer./Arbresh.info

tuna11

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara