The Weekend harron Selena Gomez, kapet “mat” me një tjetër femër

14:26 | 5 Maj 2018

The Weeknd është kapur nga paparacit me një femër misterioze.

Këngëtari i cili njihet për zërin e tij të veçantë duke se e ka harruar ndarjen nga Selena Gomez.

Ai u kap nga paparacit me një femër misterioze duke dal nga një hotel në Hollywood, shkruan arbresh.info.

The Weeknd më pas hyri në makinë me vajzën e panjohur dhe vazhduan për një tjetër lokacion.

28 vjeçari është mjaft i përfolur për lidhjet me modelen Bella Hadid dhe së fundi me aktoren Selena Gomez por që të dyja duket se tashmë i takojnë të kaluarës./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara