Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

16:36 | 8 Maj 2021

Reperja shqiptare e njohur Tayna, ndonëse në mes të një pandemie vdekjeprurëse ka punuar për projekte të reja muzikore.

Ajo ka vendosur t`i dhurojë vetes pak pushim, prandaj ajo tash e disa ditë ka udhëtuar drejt një destinacioni të mahnitshëm bregdetar.

Ajo po qëndron në një nga ishujt e Maldives dhe po sjell foto e video nga qëndrimi i saj atje./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara