Stresi publikon projektin “Archimed”

20:15 | 4 Dhjetor 2020

Stresi ka publikuar projektin e tij më të ri “Archimed”.

Me Beat dhe produksion të Arlenn Music, reperi emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj sjellë për fansat e tij këngën më të re, shkruan portali arbresh.info

Teksti është shkruar nga vetë Stresi.

Klipi i tëri është realizuar në natyrë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara