Sot feston ditëlindjen Leonora Jakupi, kjo është mosha e saj

10:38 | 3 Mars 2021

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi sot feston ditëlindjen 42-të.

Me rastin e ditëlindjes së saj, ajo ka marrë shumë urime të përzemërta nga shoqëria dhe familjarët e saj, shkruan portali arbresh.info

Ndryshe, Leonora Jakupi ka pak kohë që ka konfirmuar lidhjen e dashurisë, ndërsa shpreson që gjatë këtij viti të kurorëzohet me martesë.

Kujtojmë se, shumë nga vitet e jetës së saj kanë qenë të përqendruara në karrierë, pasi ka filluar të këndojë në moshë shumë të re.

Ajo mbahet mend për hitet e saj të padiskutushme, si “Sahara”, “A vritet pafajësia”, “Vajza e kojshisë” etj. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara