‘Shkencëtari’ Majk, tallet me njerëzit që vendosin maskën për tu mbrojtur nga Covid-19

23:51 | 21 Qershor 2020

Përderisa të gjithë shkencëtaret e botës vazhdojnë t’i bëjnë apel të gjithë njerëzve se e vetmja mënyrë e mbrojtjes nga koronavirusi është mbajta e maskës, ‘shkencëtari’ Majk, ka ironizuar me njerëzit që vendosin maskën për tu mbrojtur nga virusi.

Reperi ka publikuar një shkrim në Instastory ku ironizon me gjendjen momentale të pandemisë, ai shkruan “Hala po besoni qe ni mask tpshton prej dekes a”?

Ndërsa, në shkrimin e tij janë vërejtur edhe shumë gabime drejtshkrimore, shkruan arbresh.info.

Postimet e Majk gjithmonë marrin vëmendje në mediat rozë pasi ai çdo herë lëshon ndonjë mesazh në to, dhe një gjë të tillë ka bërë sërish.

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara