Sharon dhe Ozzy Osbourne ndërtojnë hotel për qenë

16:58 | 16 Maj 2017

Qifti i famshëm Sharon dhe Ozzy Osbourne kanë marrë një vendim interesant.

Dyshja kanë vendosur që të ndërtojnë një hotel ku do të përkujdesen për qentë e pronarëve të pasur, shkruan The Sun, transmeton arbresh.info

Më saktësisht ata do të ndërtojnë një hotel për qëndrim ditor ku qenve të të pasurve do tu ofrohen të gjithë të mirat, që nga ushqimi e deri tek lojërat e ndryshme.

Kjo ide nuk ka lindur rastësisht pasi çifti janë janë adhurues të kafshëve./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara