Sfidë e re për Fatmën e “Fun Day”, shikoni se çfarë do të bëj ajo këtë herë!

15:37 | 10 Tetor 2017

Moderatorja simpatike e Fun Day Fatma Methasani do të vijë ne drejtimin e festivalit për fëmijë në RTSH.

“Junior Eurovizion Song Contest” do të jetë në ekran në datën 14 tetor ku do të përzgjidhet edhe konkurrenti fitues që do të përfaqësojë vendin tonë në kategorinë e fëmijëve në Evropë.

Së bashku me Fatmën do të vijnë në prezantimin e dy aktorëve të njohur nga Kosova Andi Bajgora dhe Lum Veseli.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara