Ronela tregon se ka edhe një tjetër talent

09:07 | 16 Shkurt 2018

Një nga këngëtaret më me stil në skenën shqiptare është Ronela Hajti.

Ajo befason  gjithmonë me veshjet e saj, shkruan arbresh.info

Së fundmi ajo ka treguar se ka edhe një talent tjetër.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet se ka gatuar disa ushqime dhe ka futur në furrë për pjekje.

‘Jam goxha kuzhiniere’ ka shkruar Ronela, duke treguar se ka mjaft talent edhe për kuzhinë./arbresh.info/

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara