Ronela Hajati paralajmëron bashkëpunimin me Fifin

12:28 | 10 Qershor 2023

Nuk kanë përfunduar surprizat për këtë verë sa i përket bashkëpunimeve.

Një tjetër bashkëpunim do të vijë së shpejti në mes Fifit dhe Ronela Hajatit, shkruan Arbresh.info

Ato kanë bashkuar forcat për një duet të radhës, puna për të cilin tashmë ka nisur.

Ishte Ronela ajo që ka bërë të ditur një gjë të tillë duke ndarë një imazh nga studio muzikore ku shihet Fifi duke regjistruar këngën.

Shpërndaje në rrjete sociale