Ronela Hajati me paraqitje sensuale në fotografitë e fundit

14:09 | 18 Shtator 2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati vazhdon të provokojë fansat e saj me pozat tërheqëse.

Përmes disa fotografive, artistja ka treguar se po shijon pushimet në Greqi.

Nuk kanë munguar komentet e shumta pozitive për paraqitjen e këngëtares.

Ndryshe, kënga e fundit e Ronelës mban titullin “Kaje kaje” dhe është në bashkëpunim me Emra Brad dhe Skerdi./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale