Rita Ora publikon momente nga ‘Alba Festival’

10:48 | 2 Korrik 2019

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ishte një nga emrat kryesorë të mbrëmjes.

‘Alba Festival’, e mbajtur në Cyrih të Zvicrës u dallua këtë vit me performancën e artistëve, e ndër ta është edhe Rita Ora.

Bukuroshja ka publikuar disa imazhe nga ky koncert dhe shkruan: “Ky vikend ishte i mrekullueshëm”.

View this post on Instagram

This weekend was Rad.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale