Rita Ora merr vëmendje me ngjyrën e re të flokëve, mahnit me dukjen elegante

21:17 | 15 Janar 2022

Ylli shqiptar i muzikës botërore, Rita Ora mbetet ndër emrat më të komentuara në botën e showbizz-it.

Artistja krahas karrierës shumë të suksesshme muzikore konsiderohet edhe një femër me shumë stil, madje eksperimentet në dukje janë pika e saj e fortë.

Edhe së fundmi, 31-vjeçarja nuk ka hezituar që të bëj një ndryshim në stilin e saj të flokëve të cilin e prezantoi gjatë një paraqitje në llogarinë e saj të Instagramit.

Ndërkohë, së fundmi artistja e famshme mori pjesë në emisionin e njohur amerikan të Jimmy Fallon ku edhe dha një performancë fantastike dhe u vlerësua lartë për vokalin. /Telegrafi/

Lajmet më të lexuara