Rina Balaj realizon fotosesion joshës me rastin e ditëlindjes së 22-të

09:07 | 27 Janar 2022

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj, ishte ndër personazhet publike më të komentuara në vitin që lamë pas.

Ajo ishte mjaft e angazhuar dhe solli projekte të ndryshme muzikore, përfshirë një album të ri, shkruan arbresh.info

Me rastin e ditëlindjes së 22-të, Rina ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin po ashtu ka marrë vëmendje të madhe.

Bukuroshja ka përzgjedhur një fustan të shkurtër ngjyrë rozë e me disa aksesorë të bardhë.

“22”, ka shkruar Rina.

Ndryshe, theksojmë që në muajin nëntor të vitit të kaluar, Rina publikoi albumin “Balerina” me nëntë këngë të reja. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara