Rina Balaj pozon ‘hot’ mbi tavolinë

17:10 | 19 Janar 2021

Rina Balaj është ndër këngëtaret shqiptare që po komentohet në masë të madhe.

Një gjë e tillë po ndodh pasi në rrjete sociale ajo po sjell imazhe interesante nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Në një postim të fundit, bukuroshja ka mahnitur mijëra ndjekësit e saj, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Rina ka pozuar tejet seksi mbi tavolinë, teksa vuri në pah gjoksin joshës.

Theksojmë se “Zjarr” është projekti i saj i fundit, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara