Rina Balaj ndan përseri foto të pa edituara me ndjekësit, tregon se ka shtuar peshë dhe celulit

11:44 | 24 Korrik 2022

Këngëtarja Rina Balaj po shijon pushimet në Greqi.

Rina tashmë e ka bërë zakon që të sjell imazhe tërësisht të pa edituara, duke treguar se si duket trupi i saj pa ndonjë ndërhyrje, qoftë me ‘photoshop’ apo në forma të tjera.

E në këto të fundit që ka shpërndarë me bikini të bardha, ajo thotë se ka fituar peshë, se ka celulit dhe gjithashtu strija të reja.

“Jam mësuar që të mos i rregulloj fotografitë e mia. Kam fituar peshë, kam celulit dhe kam po ashtu strija të reja”, ka shkruar këngëtarja në foton e hedhur në InstaStory. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale