Google ADS

Publikohet fotoja e parë e Joseph Gordon Levitt si Edward Snowden

10:09 | 4 Mars 2015

Aktori Joseph Gordon-Levitt do te luaj rolin e Edward Snowden kur ai ishte i ri dhe shërbente si ushtar i thjeshtë ende pa filluar të punojnë për CIA-në .Në foton e parë të publikuar 34 vjecari duket shumë mire në uniformë dhe filmin mezi po e presin qindra njerëz në mbarë botën.Në këtë film përkrah Joseph-it do të luajnë edhe Shailene Woodley,Nicholas Cage etj… Filmi është ende duke u punuar dhe pritet të lansohet në SHBA me 25 dhjetor.

 

Shpërndaje në rrjete sociale