Publikohen edhe disa foto të reja të vajzës së Marinës e Getit

11:43 | 28 Nëntor 2021

Moderatorja, Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi para pak ditësh janë bërë prindër për herë të parë.

Ata kanë vendosur që vajzën ta quajnë Marget, një bashkim i emrave të të dyve.

Fotot e para të Marget i shpërndanë prindërit e saj, por që s’kanë munguar as postimet nga tezja, Luana Vjollca.

Ajo ka ndarë disa foto në rrjetin social “Instagram”, ku Marget i prek dorën e po ashtu ka ndarë foto me Marinën duke i mbajtur dorën./reporteri.com

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara