Priyanka Chopra konfirmon fejesën me Nick Jonas

22:52 | 15 Gusht 2018

Priyanka Chopra ka konfirmuar fejesën me të dashurin Nick Jonas duke treguar unazën e saj me diamant.

Aktorja 36 vjeçare, më në fund konfirmoi thashethemet përmes një fotoje me yllin bollivudian Raveena Tandon, transmeton portali arbresh.info.

Çifti hollivudian nxitën spekulimet që kishin çuar romancën e tyre në një nivel tjetër gjatë një udhëtimi në Londër muajin e shkuar, ku thuhet që Jonas i ka kërkuar martesë.

Sipas revistës ‘People’, 25 vjeçari Jonas, i propozoi martesë gjatë darkës sa ishin në kryeqytetin britanike, pas vetëm dy muajsh lidhjeje.

Çifti ka qenë shumë i pandashëm që nga takimi i tyre i parë, ku janë parë së bashku në Nju Jork, Los Anxheles dhe Indi, ku u takuan me familjen e Chopras./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale