Priyanka Chopra dhe Nick Jonas zyrtarizojnë lidhjen

12:49 | 28 Qershor 2018

Po flitet prej kohësh që aktorja indiane Priyanka Chopra dhe këngëtari Nick Jonas janë në lidhje.

Por vetëm tash është konfirmuar zyrtarisht, shkruan portali arbresh.info.

Ditë më parë Nick postoi storjen e parë në Instagram me të dashurën Priyanka, e tani edhe ajo e ka bërë një gjë të tillë.

Priyanka Chopra: “Meshkujt e mi të preferuar”,

“Meshkujt e mi të preferuar”, shkruan bashkangjitur me foton Chopra.

Në foto duken të jenë babai i aktores dhe vetë këngëtari.

Kujtojmë se çifti ka një dallim moshe prej 10 vjetësh, Priyanka ka 35 vjet, kurse Nick 25 vjet, por siç thotë thënia “Dashuria nuk njeh moshë”./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale