Priyanka Chopra dhe Nick Jonas festojnë fejesën në Indi

10:22 | 18 Gusht 2018

Ajo më në fund konfirmoi fejesën me një foto në Instagram, ku shfaqi unazën me diamant.

E duket se festa me këtë rast vazhdon ende, transmeton portali arbresh.info.

Çifti Priyanka Chopra dhe Nick Jonas kanë shijuar një darkë romantike në Mumbai në hotelin luksoz JW Marriot.

Aktorja 36 vjeçarja rrezatonte elegancë me një fustan të gjatë gri dhe detaje të bardha.

Duket se dallimi në moshë prej 10 viteve nuk është pengesë për lumturinë e çiftit që ka vetëm dy muaj që është në lidhje./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale