‘Përputhen’ për ta sulmuar, për cilat konkurrente ankohet Ana Kauri

00:32 | 6 Mars 2021

Ana Kauri, konkurrente në “Përputhen”, pas largimit ka shfryrë inatin në rrjetet sociale.

Ajo thumboi konkurrentet përmes postimit të fundit.

Ana Kauri ditë më parë bëri të ditur se po tërhiqet nga “Përputhen”, sepse e pa të arsyeshme të vazhdojë më tej.

Ajo vazhdon të jetë pjesë e emisionin tashmë si shikuese dhe nuk i kursen thumbat për konkurrentët, pas ngjarjeve të fundit, shkruan noa, transmeton portali arbresh.info

Në puntantën e fundit kishte debat mes Atdheut dhe Sarës, kjo e fundit pasi hyri bëri “zhurmë” edhe me Jasminën.  Duket se postimin e fundit Ana ironikisht ua dedikoi dy vajzave.

Ajo i quan bashkimet e disa njerëzve, më shumë sesa një veprim të natyrshëm, më tepër për të sulmuar të tjerët.

Duket se këtë ditë Ana po e sheh veten në sulme të vazhdueshme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara