Përçahen çiftet, shënohet tradhëtia e parë (FOTO)

22:08 | 28 Mars 2017

Në shtëpinë e çifteve atmosfera është ndezur nga muzika e vendosur nga Big Brother.

Gerta dhe Fiorentina duket se janë ato që po i shijojnë më shumë ritmet.

Dy vajzat shfrytëzojnë momentin edhe për të hedhur ndonjë fjalë në lidhje me sjelljet e banorëve të tjerë në shtëpi.

Gerta duket se ndjehet e bezdisur nga Damiano.

“Ai Damiano më shikon me sy gjithandej. Kudo që shkoj unë ai më ndjek me sy. Vetëm shikoje pak”, i thotë ajo Fiorentinës.

Kjo e fundit nuk reagon nga konstatimi i Gertës dhe nuk e komenton fjalinë e saj.

jaaa

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara