Pas një pauze, rikthehen Rita dhe Fidani, së shpejti publikohet kënga e tyre e re

09:16 | 10 Maj 2023

Çifti simpatik, Rita Haziri dhe Fidan Gashi po rikthehen me projekte të reja.

“Unazë” mban titullin kënga që pritet të dal në treg shumë shpejt.

Për projektin e ri, ata kanë njoftuar përmes një video të postuar në llogaritë e tyre në Instagram

Çifti tash e një kohë kanë qëndruar larg muzikës.

Kjo sepse, në muajin mars nëna e Fidanit ka ndërruar jetë./Arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme