Oriola Marashi vjen me videon e zhveshur në shtrat

10:53 | 5 Shkurt 2021

Oriola ka ngacmuar fansat e saj.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Së fundmi ajo u shfaq e shtrirë nga shtrati teksa po relaksohej mjaft shumë.

Me videon e publikuar në Instastory ajo shihej e zhveshur teksa edhe ngacmoi ndjekësit e saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara