Oriola Marashi si engjëll, por tregon më shumë se ç’duhet me fustanin transparent

23:09 | 25 Nëntor 2020

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.

Krejt kjo falë bukurisë së saj dhe linjave trupore, të cilat ajo nuk i kursen fare që t’i ekspozojë në rrjete sociale, shkruan portali arbresh.info

Ajo përndryshe ka qenë mjaft aktive në punën si modele, ndërsa vazhdimisht ka sjell fotosesione të reja.

Në këtë të fundit, Oriola zgjodhi që kësaj radhe të paraqitet si engjëll, ndërsa në sy bie veshja e tejdukshme e cila i zbulon pothuajse gjithçka.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Vlen të përmendet se modelja e njohur javë ma parë u bë figura e firmës së njohur ‘Guess’. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara