Oriola Marashi shfaqet e veshur me fustan elegant, vë në pah gjoksin joshës

22:59 | 19 Janar 2021

Padyshim që Oriola Marashi është ndër modelet më të njohura në fushën e modelingut në trojet shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë video dhe imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka lënë ‘gojë hapur’ 502 mijë ndjekësit e saj.

Oriola po duket si një mbretëreshë e veshur me një fustan elegant, ku pjesën tek gjoksi e ka të hapur, me këtë modelja ka vënë në pah gjoksin bombastik.

Postimi nga Oriola mori pëlqime të shumta, teksa edhe komentet nga fansat e kolegë të saj nuk munguan. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara