Oriola Marashi ngre temperaturat në Turqi, provokon e veshur si engjëll

13:37 | 3 Dhjetor 2020

Ajo është njëra prej modeleve që rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Fjala është për artisten nga Shqipëria, Oriola Marashi, e cila mahnit me dukjen në secilin postim të saj ku po qëndron në Stamboll të Turqisë, shkruan portali arbresh.info

Në Instagram, modelja me ndjekësit e saj të shumtë e ka ndarë një imazh në të cilin duhet e mahnitëse, e veshur në të brendshme me gurë dhe me krah engjëlli ngjyrë rozë.

Oriola u shfaq si një ‘engjëll’ derisa na lë të kuptohet se po synon të bohet pjesë e “Victoria Secret”.

Marashi po vazhdon të jetë shumë e pëlqyer dhe e kërkuar në fushën e saj profesionale, si modele. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara