Oriola Marashi ngacmon imagjinatën në setin e ri fotografik

12:46 | 25 Shkurt 2021

Modelja e popullarizuar, Oriola Marashi, ka sjellë disa imazhe të reja, të cilat i ka shpërndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë e reja janë pas një seti të realizuar në një nga rezidencat luksoze, shkruan portali arbresh.info

E veshur me të brendshme ngjyrë rozë në pjesën e poshtme dhe një triko me po të njëjtën ngjyrë ajo ka pozuar nga shtrati teksa mban në dorë një laptop dhe po duket tejet seksi.

“E rezervuar dhe e zënë”, ka shkruar Oriola.

Ndryshe, Oriola nuk heziton të vë në plan të parë hiret e saja në setet fotografike që ia kërkon profesioni që ka. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara