Oriola Marashi me fotosesion të mahnitshëm nga Stambolli

08:41 | 9 Dhjetor 2020

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i modeles Oriola Marashi dhe fotografit libanez Said Mhamad.

Kësaj radhe ata vijnë me një fotosesion të mahnitshëm nga Stambolli i Turqisë, shkruan portali arbresh.info

Oriola duket mahnitshëm në veshjet e disenjatores Merita Merja, përfshirë edhe koleksionin e vellove të nuseve.

Në pah vihen format e theksuara të bukuroshes shqiptare e cila nuk përton asnjëherë t’i shfaqë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara