Oriola, e mrekullueshme pas një fotosesioni

15:03 | 18 Shkurt 2021

Modelja e popullarizuar, Oriola Marashi, ka sjellë disa imazhe të reja, të cilat i ka shpërndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë e reja janë pas një seti të realizuar në Liqenin e Ohrit.

Oriola shfaqet e mrekullueshme dhe në pozat e bërë thekson linjat e admiruara trupore.

“Pas një fotosesioni prej 13 orësh”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve të postuara.

Ndryshe, Oriola nuk heziton të vë në plan të parë hiret e saja në setet fotografike që ia kërkon profesioni që ka.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara