Onat, Majk dhe Cozman lansojnë projektin e ri “Amore”

21:31 | 18 Gusht 2021

Artistët e njohur të skenës shqiptare, Onat, Majk dhe Cozman, sapo kanë lansuar një projekt të përbashkët muzikor.

“Amore” mban titullin projekti i reperëve e cila edhe e kompletuar edhe me videoklip, shkruan arbresh.info

Producimi i projektit u realizua nga BIGDEAL RECORDS, muzika nga SENSI ( Lekë Kida ) & ONAT & MAJK.

Teksti nga MAJK & ONAT ndërsa videoklipi nga produksioni i njohur, MAX Production.

Me të publikuar ky projekt po pëlqehet nga fansat e publiku. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara