Nuk do e besoni si duket dollapi i rrobave të Morenës (FOTO)

16:50 | 5 Maj 2017

Morena Taraku njihet për stilin unik që ka.

Ajo ka shumë rroba dhe është e fokusuar që gjithmonë të duket bukur, shkruan arbresh.info.

Dihet se bukuroshja shpenzon shuma marramendëse për veshje.

Shikoni në foto një pjesë të dollapit ku Morena lë rrobat./Arbresh.info

18308781_648907911985074_786599531_n

 

Shpërndaje në rrjete sociale