Google ADS

Nora dhe Roberti nisin pushimet dimërore

17:23 | 8 Janar 2018

Gjatë këtyre ditëve të ftohta, shumë artistë të estradës tonë kanë vendosur që të dalin në skijim.

Ndër ta është edhe Roberti bashkë me Norën dhe vajzën e tyre të vogël Renne, shkruan arbresh.info

Në fotografitë e postuara në rrjetet sociale, ata shihen duke kaluar kohë shumë të mirë së bashku, por nuk kanë treguar se në cilin vend ndodhen.

Më poshtë mund t’i shikoni fotot në fjalë./arbresh.info/

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale