Noizy me biznes të ri (Foto)

19:04 | 4 Prill 2017

Duket se për reperin e njohur Noizy kjo periudhë është vetëm në ndërtim!

Ai ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën tregon ndërtimin e një lokali të ri në Tiranë, i cili od të jet ënë pronësi të tij.

Ai nuk ka zbuluar detaje të shumta rreth pozicionit të lokalit apo hapjes së tij, por ka shkruar se do të jetë një lokal me shisha.

“Së shpejti shisha bar më i mirë në Tiranë,”-përfundon Noizy postimin e tij në rrjete sociale. Më herët ai ka publikuar foto dhe video të ndërtimit të ambienteve të reja të studios së tij OTR.

noizy_1491323872-2065546

Shpërndaje në rrjete sociale