Google ADS

Noizy i komenton me këto fjalë motrat Istrefi

18:46 | 5 Prill 2019

Mbi fotografinë tërheqëse të Norës dhe Erës, me të cilën paralajmëruan këngën e re, nuk mungoi as komenti i reperit Noizy.

Nora dhe Era Istrefi kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojnë më 19 prill, shkruan lajmi.net.

Dyshja kanë ndarë me ndjekësit një fotografi atraktive në Instagram, në të cilën shfaqn veshur me ‘bodysuit’.

Në mesin e shumë komenteve, nuk mungoi edhe ai i Noizyt, i cili përmendi pjesën që e kishte edhe në një nga këngët e tij.

“Sexy si Nora Istrefi, e bukur si Era Istrefi”, ka shkruar reperi mbi imazhin e Erës.

Për ndryshe, këto vargje reperi Noizy i kishte përdorur në tekstin e këngës së tij “Bora”.

https://www.instagram.com/p/Bv3rm2Oj6tg/?utm_source=ig_embed

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale