Njihuni me tri vajzat bukuroshe të Rambos

14:08 | 20 Nëntor 2017

Ato shkëlqyen në “Golden Globe” Tri vajzat e të famshëmit Sylester Stallones shkëlqyen gjatë gala mbrëmjës në “Golden Globe” Sophia,

Sistina dhe Scarlet Stallone, të veshura në ngjyrë të zezë arritën që të rrëmbenin vëmendjen në këtë event.

Por jo vetëm kaq, bukuroshet ndanë në ceremoninë e organizuar në HollyWood, ndanë edhe çmime, ndërsa paparacët nuk rreshtninsë fotografuari ato.

r_1511182405-2484519 rr_1511182419-2972719

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara